Dalekohled FOMEI ZCF LEADER RW 10x50 Super Vision

1433
Neohodnoceno

  • Momentálně nedostupné
6 199 Kč / ks
Kategorie: OPTIKA
Položka byla vyprodána...
 

Dalekohled FOMEI ZCF LEADER RW 10x50 SUPER VISION /záruka 3 roky/

***VODĚODOLNÝ, PRACHUVZDORNÝ, PLNĚNÝ SUCHÝM DUSÍKEM***

Popis

Černě pogumované dalekohledy pro sledování za zhoršených světelných podmínek. Konstrukce optiky LEADER R dokáže využít i zbytkového světla, proto je možné s nimi pozorovat i za šera a v jasné noci. Uplatní se všude tam, kde pozorovatel požaduje vysokou světelnost obrazu a velké zvětšení. Jsou vhodné pro myslivost, turistiku, ale i k pozorování noční oblohy. Tělo dalekohledu je opatřenou tvrzenou gumou se zvýšenou odolností proti oděru a změně barvy V řadě dalekohledů LEADER R je při výrobě hranolu použito speciální vícepropustné optické sklo Bak4, čočky K4 jsou ošetřeny vícenásobnou antireflexní vrstvou (SMC - SuperMultiCoated). Precizní, zcela plynule se pohybující, mechanika dalekohledu umožňuje ostření také v rukavicích.Tělo dalekohledu je opatřenou tvrzenou gumou se zvýšenou odolností proti oděru a změně barvy.

FOMEI LEADER RA 10x50 Aspherical:
Aspherická konstrukce čoček dalekohledu, vyrobených ze špičkového optického skla K4, rovnoměrně rozprostírá propuštěné světlo po celé ploše zorného pole. Tím je docíleno vysokého jasu a brilantního podání obrazu, srovnatelného s optickým výkonem dalekohledů 7x50 Night Vision.

Verze WP je voděodolná a prachuvzdorná, plněná suchým dusíkem. To zabraňuje nejen průniku vody a vlhkosti do optiky dalekohledu, ale také jejímu orosení při změně teploty
 
PARAMETRY ZBOŽÍ
 
Zvětšení: 10x
Průměr objektivu: 50 mm
Zorný úhel: 6,5 °
Zorné pole v 1000m: 114 m
Minimální ostřicí vzdálenost: 9 m
Relativní světelnost: 25
Optický výstup: 5 mm
Sklo hranolu: BaK4
Úprava čoček: SMC
Stativový závit: ano / yes
Šířka: 190 mm
Délka: 190 mm
Hmotnost: 950 g
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: