Vzduchovka GAMO REPLAY-10 cal. 4,5mm SET

742/.4-
Neohodnoceno

  • Momentálně nedostupné
5 845 Kč / ks
  • Varianta
Kategorie: ZBRANĚ
 

Jediná vzduchová puška s klasickou pružinou a zalomením hlavně, která disponuje víceranným zásobníkem. Světoznámy výrobce pružinových zraní Gamo přišel na výstavě ShotShow 2017 s novinkou, která zde zatím nebyla.
Jedná se o klasickou spolehlivou pružinovou vzduchovku. Pažba zbraně je vyrobena z černého polymeru, a je vhodná jak pro praváka, tak i pro leváka. Pažba je zakončena masivní gumovou botkou, kterou je možné nastavit vytažením gumových kostek.  Model Replay-10 patří technicky mezi nejnovější zbraně, a tudíž zde výrobce použil spoušťový systém CAT.  Před spouští je umístěna manuální pojistka proti náhodnému a nechtěnému výstřelu.

Vzduchovka je vybaneva 11mm rybinou. Navíc v balení naleznete vyvýšenou montážní lištu, která je vhodná pro puškohledy s úchyty o rozměru 11mm. Krabice modelu Replay-10 ještě nabízí puškohled 4x32 WRH. Hlaveň pušky je obalena polymerem, který má dvě zásadní funkce, a to lepší vyůstění diabolky a nižší hlučnost.
Jak již bylo zmíněno, jedná se o “lámačku” se zásobníkem. Nad kloubem je umístěná plastová část, která slouží pro vložení zásobníku.  Diabolky jsou vkládány do zdířek, které jsou číselně značeny, tudíž vždy víte kolik diabolek vám ještě zbývá. 

Technické údaje:

Ráže: 4,5 mm

Rychlost na ústí: 250 m/s

Váha: 2,5 kg

Celková délka: 115 cm

Pažba: PLAST

Hlaveň: ocelová drážkovaná

Mechanická mířidla: NE

Optika: Puškohled Gamo 4x32 WRH

Montážní šína: 11 mm

Zásobník: 10 ranný

 

K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit:

Diabolky a broky »                       Čistící sada dlouhá zbraň cal. 177 /4,5 mm/ »

Terče a příslušenství »                  Olej Ballistol sprej 100 ml »

Pouzdro na zbraň HUNTER BLACK »      

 

 Prodej od 18-ti let !

Svým nákupem stvrzujete, že je Vám více než 18 let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: