Hagopur odpuzovač černé zvěře 400ml

9005824
Neohodnoceno

  • Momentálně nedostupné
485 Kč / ks
Kategorie: LOVECkÉ POTŘEBY
Položka byla vyprodána...
 

Německá firma Hagopur přišla na trh s účinným řešením v boji proti škodám působených černou zvěří na zemědělských a travnatých kulturách. Černá zvěř aktivně vyhledává potravu a buchtováním na těchto otevřených plochách způsobuje velké ztráty na výnosech zemědělských plodin (hlavně kukuřice) a přináší sebou značné náklady na ochranná opatření proti takto vzniklým škodám. 

Cílem firmy Hagopur byl vznik produktu, který by splňoval několik vlastností:

  • účinně chránil polní kultury bez požadavku na oplocení
  • zvěř odháněl, ale nijak ji neškodil
  • netoxický, neškodí životnímu prostředí
  • snadno aplikovatelný
  • se spolehlivým výsledkem

Výsledný produkt Hagopur Wildschwein STOPP je vyroben na bázi přírodních pachů, které černé zvěři jasně signalizují přítomnost přirozených nepřátel. Všechny zmíněné cíle tak beze zbytku splňuje.

Odpuzovač černé zvěře se jednoduše aplikuje ve vzdálenosti 8 až 15 metrů od sebe přibližně ve výšce hlavy zvěře. Výrobce doporučuje tuto aplikaci provádět přibližně každé 2 až 4 týdny a na proužky z hliníkové fólie s kousky vaty, na kterou se koncentrát dávkuje po kapkách. V praxi se také využívá dávkování do menšího množství již ztuhlé montážní pěny. Balení obsahuje 400ml koncentrátu, což je přibližně 250 účinných dávek.

Pro zlepšení ochranného účinku produktu je možné střídání aplikace komponentů A (červené balení) a B (modré balení), které brání navyknutí černé zvěře na stejný pach. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: