Neohodnoceno

Hornady 30-30 win. 10,4g FTX

Skladem (3 ks)
Kód: 9007740
1 135 Kč / ks
Kategorie: HORNADY

FTX - rychlejší, plošší, s větším doletem - to střela FTX. Patentovaná špička Flex Tip  přináší přesnost, sílu a výkon s prodlouženým dostřelem střely se špičkou do klasické pákové pušky, je však bezpečná i v trubkových zásobnících. Její aerodynamický design dosahuje přesnosti přesahující tradiční rozsahy, aby umožnila lov velké zvěře.

PATENTOVANÁ ŠPIČKA FLEX TIP - Nejen, že tato měkká špička přispívá k aerodynamickému tvaru střely, při nárazu se navíc stlačí do jádra a iniciuje expanzi v širokém rozsahu rychlostí. Lze bezpečně vystřelit i z trubkových zásobníků a jiných střelných zbraní.

BALISTICKÝ EFEKTIVNÍ - Design secant ogive, vyvinutý společností Hornady, spočívá v tenčí, zúžené přední části a rozšířené nosné ploše, která zajišťuje stabilitu a plochou trajektorii.

KROUŽEK INTERLOCK - Kroužek InterLock mechanicky uzavírá olověné jádro a plášť s vysokým obsahem antimonu, což ve výsledku zajišťuje zachování vysokého procenta hmotnosti a maximální penetraci u velké zvěře.

SPECIÁLNĚ NAVRŽENÝ PLÁŠŤ - Těžký plášť na dříku střely v kombinaci s naším osvědčeným designem InterLock řídí expanzi a zvyšuje přesnost.

 

Parametry zboží
Kalibr : 30-30 Win.
Váha : 10,4 g
Balení : 20 ks
Typ střely : FTX

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: