Neohodnoceno

Plynová pistole ZORAKI 914 černá cal. 9 mm

Skladem (1 ks)
Kód: 9006005
2 490 Kč / ks
Kategorie: ZBRANĚ
Záruka: 2 roky

Důležité upozornění!!

Tuto zbraň může zakoupit pouze osoba starší 18 let, která je plně svéprávná a má místo pobytu na území České republiky. Osoba nemusí být držitelem zbrojního průkazu, jelikož se však jedná o zbraň kategorie C-1, její nabytí podléhá ohlášení na PČR! Zbraň lze zakoupit na našem e-shopu pouze  s osobním vyzvednutím u nás na prodejně v Letovicích. (vyzvednout může pouze osoba na kterou bude zbraň ohlášena). Formulář k Ohlášení nabytí vlastnictví ke zbrani kategorie C-1 obdržíte při prodeji.


Atak Zoraki 914 je samonabíjecí plynová pistole od tureckého výrobce zbraní Atak Arms, která jako jedna z mála zahraničních plynových pistolí úspěšně prošla velmi náročnými testy německé státní zkušebny v Braunschweigu a mohla být uvedena na německý trh. Vzhledem ke své velikosti a hmotnosti je model 914 vhodný prakticky pro každého, kdo chce spolehlivou zbraň pro účinnou sebeobranu bez zbrojního průkazu.

Tento model patří k nejoblíbenějším na trhu, a to především díky své přiměřené velikosti, kvalitě zpracování a spolehlivosti. Pistole má celokovovou konstrukci s plastovými střenkami, systém spouště SA (Single Action)/DA (Double Action) a dvouřadý zásobník s kapacitou až 14 nábojů. Samozřejmostí je bezpečnostní pojistka.

Atak Zoraki 914 může být využívána pro sebeobranu nebo jako startovací pistole při výcviku psů. Při použití pro sebeobranu mají plynové pistole oproti ostrým zbraním výhodu, že i při použití silných pepřových nábojů je útočník na několik minut zneškodněn bez trvalé újmy na jeho zdraví. Při tomto využití je pistole účinná na vzdálenosti do 3 až 5 metrů.

Součástí balení modelu 914 je i nástavec k odpalování světlic a jiné zábavní pyrotechniky. Při jeho využití jej našroubujete na ústí hlavně, do zásobníku vložíte startovací náboje ráže 9 mm P.A., do nástavce vložíte zápalnou částí světlici, namíříte k obloze a zmáčknete spoušť. Světlice je vystřelena do výšky, kde vytvoří zajímavé světelné efekty.

 

PARAMETRY:

Ráže:                           9mm P.A.K

Kapacity zásobníku  -  14+1

Výška:                          121 mm

Délka:                          154 mm

Šířka:                           36 mm

Hmotnost:                     700 gr

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: