Neohodnoceno

Vzduchovka Gamo CFX ROYAL 4,5mm - 20J

Varianta
Skladem (1 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 9007899 640/.5- Zvolte variantu
5 990 Kč / ks 6 790 Kč / ks od 5 990 Kč / ks
Kategorie: ZBRANĚ
Záruka: 2 roky
Vzduchovka Gamo CFX ROYAL 4,5mm - 20J
Akce Tip

Vzduchovka Gamo CFX ROYAL cal.4,5mm Full Power

Plnovýkonová Full Power verze s rychlostí střely až 280 m/s a energií až 20 J. Tyto parametry jsou přímo závislé na typu střeliva. Jedná se o maximální dosažitelné hodnoty.

Princip pružinové vzduchovky se spodním nátahem: lomením spodní páky dochází ke stlačení pružiny v pístu, který se zachytí o spoušťový mechanismus. Po stisku spouště dojde k uvolnění pístu, a ten je pružinou hnaný vpřed. Tím se vytvoří tlak vzduchu, který vyžene diabolku z hlavně ven.

Španělské Gamo patří mezi velice kvalitní výrobce vzduchových zbraní. Navíc jsou jejich modely také cenově dostupné. Za rozumné peníze získáte funkční výkonnou a krásnou vzduchovku.

Kvalitní zpracování mechanických dílů je znát hlavně při manipulaci se zbraní. Vše jde hladce bez drhnutí.

Závitované hlavně modelu Gamo CFX Royal mají délku 450 mm. Gamo má spočítáno, že takový parametr stačí, aby jeho vzduchovku byly přesné. Celková délka vzduchovky pak činí 1 160 mm.

Nádherná dřevěná buková pažba se velmi dobře drží. Ergonomie pažby a tvar lícnice dovoluje střelbu jak pravákům tak levákům.Gumová bodka na konci pažby tlumí zpětné rázy zbraně.

Pevná hlaveň vzduchovky Gamo CFX Royal zamezuje vzniku odchylek v závislosti na dovírání hlavně. Tento jev lze sledovat při použití optiky na vzdálenosti 25-30m. Hlaveň je proti optice posazená pevně, nevznikají tak vůle v dovírání hlavně po natažení vzduchovky.

I navzdory páce nabíjení navíc vzduchovka váží příjemných 2900 g.

Mířidla standardu Tru-Glo jsou dobře čitelná i za šera. Muška pevná, hledí plně stavitelné stranově i výškově. Pokud by střelci nestačily tyto mířidla, může vzduchovku osadit optikou či kolimátorem do drážek 11 mm. Pro snazší nabíjení vzduchovky doporučujeme optiky na vyšší montáži nebo kompaktní puškohledy.

Pojisku - jištění proti náhodnému výstřelu najdete před spouště v podobě malé páčky. V pozici u spouště je vzduchovka zajištěná a v pozici od spouště odjištěná.

V sekci doporučujeme dokoupit k vzduchovce Gamo CFX Royal najdete vhodné příslušenství a prostředky k údržbě. Pouze udržovaná vzduchovka s čistým vývrtem hlavně je spolehlivá a přesná.

 

Kategorizace zbraní dle českého zákona o zbraních č. 13/2021 Sb. Zbraně kategorie D je možné zakoupit od 18let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz nebo ji registrovat. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně skladovat, přenášet a nosit skrytě. Se zbraní kategorie D můžete střílet nejen na střelnici, ale také v označeném bezpečném prostoru. Takový jistě dokázete najít třeba na vlastním pozemku. V případě dodaní zboží do jiné země než Česká republika, doporučujeme zákazníkům ověřit si možnost koupě a držení zboží v dané zemi.

Parametry:

Úsťová rychlost až [m/s] 280
Délka hlavně [mm] 450
Celková délka [mm] 1160
Hmotnost [kg] 2,9
Kategorie zbraně D
Plný výkon 20 J

Obsah balení

  • Gamo CFX ROYAL 4,5mm
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice

 
 

 Prodej od 18-ti let !

Svým nákupem stvrzujete, že je Vám více než 18 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: