Neohodnoceno

Vzduchovka Gamo Fast Shot 10 cal. 4,5 mm SET

Varianta
Skladem (1 ks)
Kód: 7000093
6 995 Kč / ks
Kategorie: ZBRANĚ

Jediná vzduchová puška s klasickou pružinou a zalomením hlavně, která disponuje víceranným zásobníkem. Světoznámy výrobce pružinových zraní Gamo přišel na výstavě ShotShow 2017 s novinkou, která zde zatím nebyla.
Jedná se o klasickou spolehlivou pružinovou vzduchovku. Pažba zbraně je vyrobena z bukového dřeva se stavitelnou lícnicí, a je vhodná jak pro praváka, tak i pro leváka. Pažba je zakončena masivní gumovou botkou, kterou je možné nastavit vytažením gumových kostek.  Model Fast Shot-10 patří technicky mezi nejnovější zbraně, a tudíž zde výrobce použil spoušťový systém CAT.  Před spouští je umístěna manuální pojistka proti náhodnému a nechtěnému výstřelu.

Vzduchovka je vybaneva 11mm rybinou. Navíc v balení naleznete vyvýšenou montážní lištu, která je vhodná pro puškohledy s úchyty o rozměru 11mm. Krabice modelu Fast Shot-10 ještě nabízí puškohled 4x32 WRH. Hlaveň pušky je obalena polymerem, který má dvě zásadní funkce, a to lepší vyůstění diabolky a nižší hlučnost.
Jak již bylo zmíněno, jedná se o “lámačku” se zásobníkem. Nad kloubem je umístěná plastová část, která slouží pro vložení zásobníku.  Diabolky jsou vkládány do zdířek, které jsou číselně značeny, tudíž vždy víte kolik diabolek vám ještě zbývá. 

  Parametry zboží
Kalibr : 4.5
Úsťová rychlost m/s : 250
Provedení : Dřevěná pažba se stavitelnou lícnicí zakončená gumovou botkou
Váha : 2.9 kg
Celková délka : 111 cm
Mířidla : bez mechanických mířidel

PŘÍSLUŠENSTVÍ - SOUČÁST SETU:

10- rannný zásobníkl
Puškohled Gamo 4x32 WR s montáží
Diabolo Gamo MATCH 250ks
 

NA PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA JE MOŽNÉ PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ PROVÉST MONTÁŽ PUŠKOHLEDU A NASTŘELENÍ ZA POPLATEK 300,- Kč. TATO SLUŽBA SE PROVÁDÍ POUZE PŘI OSOBNÍM ODBĚRU ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ LOV LETOVICE.

 

Prodej od 18-ti let !

Svým nákupem stvrzujete, že je Vám více než 18 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: