Neohodnoceno

Plynová pistole ZORAKI 918 cal. 9mm černá

Skladem (1 ks)
Kód: 9008458
2 999 Kč / ks
Kategorie: PLYNOVKY
Záruka: 2 roky

Důležité upozornění!!

Tuto zbraň může zakoupit pouze osoba starší 18 let, která je plně svéprávná a má místo pobytu na území České republiky. Osoba nemusí být držitelem zbrojního průkazu, jelikož se však jedná o zbraň kategorie C-1, její nabytí podléhá ohlášení na PČR! Zbraň lze zakoupit na našem e-shopu pouze  s osobním vyzvednutím u nás na prodejně v Letovicích. (vyzvednout může pouze osoba na kterou bude zbraň ohlášena). Formulář k Ohlášení nabytí vlastnictví ke zbrani kategorie C-1 obdržíte při prodeji.

 

Atak Zoraki 918 je samonabíjecí plynová pistole od tureckého výrobce zbraní Atak Arms, která je věrnou replikou populární pistole Beretta model 92 a vyniká vysokou kvalitou dílenského zpracování i spolehlivostí.

Tato plynová pistole má robustní polymerový rám, který výrazně snižuje její celkovou hmotnost, zatímco kovový závěr zajišťuje vysokou odolnost a spolehlivost. Atak Zoraki 918 má systém spouště SA (Single Action)/DA (Double Action) a svému ostrému vzoru se přibližuje provedením ovládacích prvků. Pozornost si zaslouží i montážní lišta pro příslušenství pod hlavní a z kovu vyrobený zásobník s nadprůměrnou kapacitou na 18 nábojů. Samozřejmostí je bezpečnostní pojistka proti náhodnému výstřelu, která se nachází na závěru zbraně, a je označena písmeny F a S.

Atak Zoraki 918 může být využívána pro sebeobranu nebo jako startovací pistole při výcviku psů. Při použití pro sebeobranu mají plynové pistole oproti ostrým zbraním výhodu, že i při použití silných pepřových nábojů je útočník na několik minut zneškodněn bez trvalé újmy na jeho zdraví. Při tomto využití je pistole účinná na vzdálenosti do 3 až 5 metrů.

Součástí balení modelu 918 je i nástavec k odpalování světlic a jiné zábavní pyrotechniky. Při jeho využití jej našroubujete na ústí hlavně, do zásobníku vložíte startovací náboje ráže 9 mm P.A., do nástavce vložíte zápalnou částí světlici, namíříte k obloze a zmáčknete spoušť. Světlice je vystřelena do výšky, kde vytvoří zajímavé světelné efekty.

 

PARAMETRY:

Ráže:                           9mm P.A.

Kapacity zásobníku  -  18+1

Výška:                         142,5 mm

Délka:                          218,3 mm

Šířka:                             36 mm

Hmotnost:                 865 gr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: