Neohodnoceno

Střela Hornady cal. 30"/308" ELD-X 11,5g /100ks/

Skladem (1 ks)
Kód: 9006373
1 690 Kč / ks
Kategorie: STŘELY HORNADY

Střela ELD-X poskytuje závodní přesnost v expanzní střele, která je účinná na všechny reálné lovecké vzdálenosti. Špička Heat Shield nejen přispívá k vysokým balistickým koeficientům a přesnosti, ale také poskytuje konzistentní, řízenou expanzi pro extrémní smrtnost, ať už střílíte na blízko či na dálku.

NEJLEPŠÍ BALISTICKÝ KOEFICIENT VE SVÉ KATEGORII

Špička Heat Shield, ověřená Dopplerovým radarem, odolává účinkům aerodynamického zahřívání a drží si tvar, díky čemuž si zachovává nejvyšší balistický koeficient ve své třídě po celé trajektorii.

ZÁVODNÍ LOVECKÉ STŘELIVO

Zjednodušený design secant ogive s optimální zúženou zádí, vysoce koncentrický plášť střel a špička Heat Shield společně poskytují výrazně lepší aerodynamickou účinnost.

OHROMUJÍCÍ VÝKON PŘI OBVYKLÝCH VZDÁLENOSTECH

Při vysoké rychlosti a ve vzdálenosti 0-366 metrů střela po své penetrační dráze neustále expanduje. Kombinace silného dříku pláště a vysokého kroužku InterLock zajistí, že jádro a plášť zůstanou pohromadě, což vede k zachování 50-60 % hmotnosti střely.

NEJLEPŠÍ KONCOVÝ VÝKON VE VĚTŠÍ VZDÁLENOSTI

Při nízké rychlosti a dopadu za více než 366 metrů se špička Heat Shield vtáhne zpět do střely, po čemž následuje zahájení expanze. Nabízí řízenou expanzi s velkým zkroucením a zachovální 85-90 % hmotnosti, čímž střela poskytuje hlubokou penetraci a velké rány.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: