Neohodnoceno

Vzduchovka Gamo Magnum 1250 Whisper IGT Mach1 5,5mm-45J

Skladem (1 ks)
Kód: 9008436
7 990 Kč / ks
Kategorie: IGT (plynovÝ píst)
Záruka: 2 roky

Gamo G-Magnum 1250 Whisper IGT Mach 1 cal.5,5mm Full Power

Plnovýkonová Full Power verze s rychlostí střely až 380 m/s a energií až 45 J. Tyto parametry jsou přímo závislé na typu střeliva. Jedná se o maximální dosažitelné hodnoty.

Španělské Gamo patří mezi velice kvalitní výrobce vzduchových zbraní. Navíc jsou jejich modely také cenově dostupné. Za rozumné peníze získáte funkční výkonnou a krásnou vzduchovku. Kvalitní zpracování mechanických dílů je znát hlavně při manipulaci se zbraní. Vše jde hladce bez drhnutí.

Technologie IGT Mach 1 zaměňuje ve zvětšeném válci z běžného průměru 29 cm na 33 cm klasickou pružinu z drátu za plynovou vzpěru. Plynová vzpěra vyvíjí na píst konstantní tlak. Píst tak dodá vzduch potřebný k výstřelu v lepším časovém intervalu, což příznivě ovlivňuje střelbu samotnou.

Ocelová závitovaná hlaveň modelu Gamo G Magnum 1250 Whisper kalibru 5,5 mm / .22 zakončená funkčním kompenzátorem hluku má celkovou délku 538 mm. Taková kombinace zaručuje přesnou a tichou střelbu.

Celková délka vzduchovky činí 1 255 mm a hmotnost 3 200 g. Takové parametry z ní dělají vzduchovku vhodnou pro dospělé střelce vyžadující maxímální výkon.

Míření na terč vám usnadní standardní mechanická méřidla s prvky Tru-Glo - světlovodnými vlákny. Plně stavitelné hledí má zelená vlákna a pevná muška pak červené vlákno. Komu by mířidla nestačily může vzduchovku osadit optikou či kolimátorem. To provedete velice snadno, díky tomu, že je válec vzduchovky s drážkami vybaven lištou Gamo RRR. Lišta vytvoří základnu s rovým profilem pro snazší montáž optického zaměřovače.

Řada G-Magnum má prémiový spoušťový mechanismus CAT Custom Action Trigger. Na této spoušti můžete nastavit jak volnou dráhu tzv. first stage, tak dráhu a odpor akce spouště tzv. second stage.

Zajištění proti náhodnému výstřelu tzv. pojistka se nachází před spouští a má podobu malé páčky. Pojistka se ovládá manuálně posunem vpřed a vzad. V pozici blíže ke spoušti je vzduchovka zajištěná. Pro odjištění stačí páčku u spouště posunout vpřed, dále od spouště.

Celý systém vzduchovky Gamo G-Magnum 1250 Whisper IGT byl pro snížení hmotnost osazen do polymerové pažby s dírou. Tento materiál má vysokou odolnost a životnost. Ergonomie pažby a tvar lícnice dovoluje střelbu jak pravákům tak levákům. Na konci pažby najdete gumovou botku SWA s možností regulace tlumení zpětných rázů při střelbě.

PARAMETRY:

Energie na ústí: 45J

Rychlost na ústí: 280 m/s

Ráže: 5,5 mm

Režim střelby: Jednoranná zlamovací

Systém pohonu: IGT píst

Typ spouště: CAT stavitelná

Typ střeliva: Olověné diabolo

Typ hlavně: Drážkovaná

Pažba: Černý plast

Lícnice: Oboustranná

Délka hlavně: 538 mm

Celková délka: 1255 mm

Váha: 3,2 kg

 

OBSAH BALENÍ:

1/ Vzduchovka Gamo Magnum 1250 Whisper IGT 5,5mm

5/ Přepravní originální krabice

6/ Návod na použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: