Neohodnoceno

Pistole Grand Power model PF6 cal. 6mm Flobert ME

Skladem (1 ks)
Kód: 9007816
14 990 Kč / ks
Kategorie: FLOBERTKY
Záruka: 2 roky

Důležité upozornění!!

Tuto zbraň může zakoupit pouze osoba starší 18 let, která je plně svéprávná a má místo pobytu na území České republiky. Osoba nemusí být držitelem zbrojního průkazu, jelikož se však jedná o zbraň kategorie C-1, její nabytí podléhá ohlášení na PČR! Zbraň lze zakoupit na našem e-shopu pouze  s osobním vyzvednutím u nás na prodejně v Letovicích. (vyzvednout může pouze osoba na kterou bude zbraň ohlášena). Formulář k Ohlášení nabytí vlastnictví ke zbrani kategorie C-1 obdržíte při prodeji.

 

Tato jednoranná pistole ráže 6 mm flobert je určena hlavně pro rekreační střelbu a sdílí design s oceňovanými "ostrými" zbraněmi z produkce slovenské zbrojovky Grand Power se sídlem v Banské Bystrici. Samotný výrobce uvádí, že flobertky vyrábí ze stejných materiálů jako své ostatní zbraně a dokonce s nimi sdílí řadu dílů. Nejedná se tedy o levnou slitinovou hračku, ale o zbraň prakticky na celý život.

Rám modelu PF6 tvoří ocelový kontejner se spoušťovým mechanismem, který je vložen do plastového těla. Hlaveň je pevně fixována na ocelové vložce a závěr je jednočinný, což souvisí s tím, že zbraň je jednoranná a před každým výstřelem je nutné ji nabít. Zásobník je pevně zafixován v rámu a nelze jej plnit. Záchyt závěru i pojistka jsou oboustranné, což tuto flobertku činí univerzální pro praváky i leváky.

Hlavní přednosti této pistole představují kvalitní materiály, nadstandardní dílenské zpracování, extrémní výkon, přesnost střelby, vysoká životnost a výborná ergonomie.

Parametry:
Ráže: 6 mm ME Flobert court
Kapacita: 1 náboj
Energie udávaná výrobcem: 21 J
Celková délka: 190 mm
Celková výška: 140 mm
Celková šířka: 33 mm
Hmotnost: 750 gramů

Obsah balení:
Pistole Flobert Grand Power PF6 21J FP
Plastový kufřík

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: